Dizi Arşivi | Full Hd 1080P Film izle - Full Hd Sinema izle, Film izle

(IMDb: 9.5)
Kanser olduğunu öğrenen bir kimyacının ölmeden önce ailesinin geleceğini kurtarmak alma dürtüsüyle bulaştiği uyuşturucu işindeki maceralari seklinde özetlenebilecek konusu olan yeni donem dizilerden bir tanesi 2008, 2009, 2010, 2012, 2013, 2014 yıllarında En iyi Dram dizisi ve En iyi Erkek Oyuncu Emmy Ödüllerine layik görülmüştür.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Betsy Brandt
Tür : Dram
(IMDb: 9.4)
2. Dünya Savaşı'nı anlatan en zaferli TV dizisi olarak gösterilen Kardeşler Ekibi, askerler arasındaki misyon duygusu, arkadaşlık, güveni son derece etkileyici sahnelerle sergileyen bir cesaret hikayesi. Band of Brothers / Kardeşler Ekibi, tarihçi ve biografçı Stephen Ambrose tarafından yazılan aynı isimli romanından uyarlanan, II. Dünya Savaşı temalı, 10 kısımlık televizyon dizisi serisidir.
Yapım Yılı : 2001
Oyuncular : Damian Lewis, Ron Livingston, Donnie Wahlberg, Matthew Settle, Scott Grimes
Tür : Dram, Politik, Savaş
(IMDb: 9.4)
1986 yılında Çernobil Nükleer Santrali’nde meydana gelen faciayı ekranlara taşıyacak olan mini dizi, insanlık tarihinin en büyük felaketlerinden birini durdurmak için hayatlarını tehlikeye atan ve nükleer sızıntının Avrupa’ya yayılmasını engelleyen cesur kadın ve erkeklerin hikâyesini anlatacak.Dizide Jared Harris, Çernobil’de yaşanan sızıntıyı kontrol altına almak için elinden gelen yapan bir nükleer fizikçiyi; Stellan Skarsgård, Sovyetler Birliği tarafından durumu yönetmesi için görevlendirilen Başbakan Yardımcısı Boris Shcherbina’yı; Emily Watson, bu facianın neden meydana geldiğini öğrenmeye çalışan nükleer fizikçi Ulana Khomyuk’u; Jessie Buckley ise eşi ilk müdahale ekibinde yer alan Lyudmilla Ignatenko’yu canlandıracak.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jared Harris, Stellan Skarsgård, Emily Watson, Paul Ritter, Jessie Buckley
Tür : Dram
Milyonlarca yıl önce inanılmaz kuvvetler, her biri kendine özgü bir iklime, kendine özgü araziye ve kendine özgü hayvan yaşamına sahip olan yedi kıtamızı yaratan Dünya'nın kabuğunu parçaladı. Güney Amerika'nın renkli cennetinden Afrika'nın kavurucu sıcağına kadar Yedi Dünyalar: Bir Gezegen sırayla her kıtanın gerçek karakterini sergiliyor ve oradaki yaşamı nasıl şekillendirdiğini ortaya koyuyor. Beklenmedik hikayelerden şaşırın. İkonik manzaralara hayret edin. Ve muhteşem vahşi yaşamın tadını çıkarın. Yedi Dünya, Bir Gezegen, bildiğini düşündüğün bir dünya etrafında göz açıcı bir yolculuk
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : David Attenborough
Tür : Belgesel
(IMDb: 9.3)
Kraliyet dediğin savaşsız olur mu? En eforlu kraliyeti kurup, huzuru sağlamış olsan dahi bu eforu elinde nasıl gözeteceksin? Burada yanlış yapana yer yok, bağışlamak yok. Kuzey Kraliyetinin hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve güçlü savaşlardan sonra anayurduna dönüp kraliyetini tamlık içerisinde yakalamayı muvaffak olmuştur. Kral Robert Baratheon ile senelerce omuz omuza çarpışan ve Baratheon'un kral olmasını sağlayan Ned Stark'ın tek istediği kuzey sınırlarını korumak ve ailesiyle halıkyla birlikte yaşamaktır.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Emilia Clarke, Kit Harington, Peter Dinklage, Lena Headey, Nikolaj Coster-Waldau
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 9.2)
Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul’un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu’nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâh’ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır. Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir. Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh’ın aldığı cinayet kararı, Nevra’nın hayatını da tamamen değiştirecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Haluk BİLGİNER,Metin AKDÜLGER,Cansu DERE,Müjde AR
Tür : Suç
(IMDb: 9.2)
Çılgın bilim insanı Rick ve onun torunu Morty’nin tuhaf ve tehlikeli yolculuklarını konu alan yetişkinlere yönelik çizgi dizi.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer, Sarah Chalke
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi
(IMDb: 9.1)
Kahramanlarımız Sherlock ve Dr. Watson İngilterenin başkenti Londra'da çözümlenemeyen zor cinayetleri çözmeye çalışıyorlar. Sherlock ile John, vakadan vakaya koştururken, izleyici kendisini aksiyondan ve gizemden alıkoyamıyor.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Rupert Graves, Mark Gatiss, Una Stubbs
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 8.9)
Gerçek bir hikâyeden uyarlanan bu film, 1989 yılında geçmektedir. Harlemli beş genç, haksız yere Central Park'ta koşu yapan bir kadına vahşi bir cinsel saldırıyla suçlanınca tutuklanır ve sorgulanırlar. Ülke genelinde tansiyon yükselirken bu beş genç, kendilerini bir kâbusun içinde sıkışıp kalmış olarak bulur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jharrel Jerome, Ethan Herisse, Marquis Rodriguez, Asante Blackk, Caleel Harris
Tür : Dram
(IMDb: 8.8)
Stranger Things,80'lerin başında kırsal bir kasaba olan Hawkins de geçer. Hawkins Ulusal Laboratuvarı görünüşte Amerika Enerji Bakanlığı için bilimsel araştırma yapmaktadırlar ancak gizli gizli paranormal ve doğaüstü alanlarda insanların üzerinde deney yapmarlar. Bu labaratuvar'da yalnışlıkla "Upsite Down" olarak adlandırılan alternatif bir evrene açılan bir portal yaratırlar. Bunun sonucunda, Hawkins'in bu olaydan habersiz sakinleri olumsuz bir şekilde etkilenmeye başlar.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Filtrele173 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori